Od zawsze fascynował mnie barwny, kolorowy świat, zmieniająca się wciąż gra świateł i cieni, wciąż nowe nowe miejsca i ludzie. Moja przygoda z fotografią zaczeła się w dzieciństwie. Jak dziś pamiętam swój pierwszy, rosyjski aparat – Smienę, który wymagał dużego zaangażowania fotografa: każde ujęcie trzeba było dokładnie zaplanować i przemyśleć. Nauczyło mnie to zupełnie innego podejścia do robienia zdjęć: uważam, że tylko prawdziwa pasja może przeobrazić się w naprawdę dobrą, zawodową fotografię.

o_mnie

“Problem z kolorami polega na tym, że trudno jest czasem zapomnieć o nich, tak aby nie robić tylko kolorowych obrazków, ale zdjęcia o czym opowiadające. To trudne zadanie. Często bowiem barwy zdają się na tyle dominować , e stają się zaledwie dekoracją . Tylko nieliczni potrafią tak wykorzystać kombinację barw i treści, aby osiagnać wspaniały wynik, w przeciwnym razie mamy do czynienia z pustką.” – Mary Ellen Mark

Działalność fotograficzną rozpoczęliśmy w 1995 roku. Obecnie siedziba naszego studia znajduje się w Turzy Śląskiej. To niewielka, urocza miejscowość niedaleko Wodzisławia Śląskiego. Specjalizujemy się w fotografii ślubnej. Każda para to dla nas nowe wyzwanie, możliwość zrobienia wyjątkowej, wzruszającej i romantycznej sesji zdjęciowej w niepowtarzalnej scenerii.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje by wynik naszej wspólnej pracy był jak najbliższy Państwa marzeń.

Zachęcam do obejrzenia portfolio.