4 Opinii

  1. Ania Lisiewicz

    WSZYSTKO JAK NAJBARDZIEJ W PORZĄDKU!!!!! PLENER BYŁ ŚWIETNY I ZDJĘCIA SĄ BOSKIE :) ALBUM CUDOWNY :) :) :) :) :) SZEF BARDZO MIŁY I BARDZO ZABAWNY :) :) :) JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI Z USŁUG I WIELE LUDZI PYTA O KONTAKT DO WAS :) :) :)

  2. Klaudia i Bartek

    Pan fotograf bardzo miły z poczuciem humoru, potrafi dobrze pokierować. Albumy i wszystkie zdjęcia bardzo dobre i przemyślane i świetnej jakości. Film świetny dobrze nakręcony i zmontowany. Szef skory do poznawania nowych plenerów i gotowy na nowe wyzwania nie straszne mu przejść ponad kilometr w nie ziemskich upałach, żeby zrobić kilka świetnych i niepowtarzalnych fotek, nie bał się również wejść do warsztatu i spełnić marzenie żony o zdjęciach w warsztacie samochodowym! Polecam wszystkim pewnie zrealizuje wszystkie wasze pomysły nawet te najbardziej szalone. Fotograf to jak najbardziej udana inwestycja na naszym weselu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>